Bieg Noworoczny - 5 km

Data
01.01.2019
Godzina
14:00
Miejscowość
Warszawa
Typ zawodów
Bieg
Dystans
5 km
Oficjalna strona
Opłata startowa
40,00 zł

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Małgorzata Gadomska Kobiety Kobieta Opłacony
2 Marcin Zakrzewski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
3 Wojciech Rybacki Drużyna Złego Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
4 Paweł Gliński Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
5 Mateusz Kubel Gnom Grochowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
6 Kasia Łapińska Małkiewicz Kobiety Kobieta Opłacony
7 Anna Księżopolska Kobiety Kobieta Opłacony
8 Kasia Bulicz-Kasprzak KM Aktywni Sochaczew Kobiety Kobieta Opłacony
9 Renata Tula Mykmyk Kobiety Kobieta Opłacony
10 Jakub Kotwiński Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
11 Natalia Kielak Warsaw Run Club Kobiety Kobieta Opłacony
12 Marcin DĄBROWSKI Bez faulu Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
13 Grzegorz Krawczyk BŁASIU TEAM Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
14 Tomasz Celiński TUPTUś Otwock Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
15 Aleksander Kurkus Dogoń Grodzisk Mazowiecki / adidas runners warsaw Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
16 PIOTR DERESZEWSKI Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
17 Arkadiusz Gawlik Biegam Na Tarchominie Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
18 Marek Bartkowski EndureTeam Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
19 Anna Bugajewska KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Kobiety Kobieta Opłacony
20 Janusz Bugajewski PHU ANNA I JANUSZ BUGAJEWSCY Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
21 SŁAWOMIR SZCZYGIEŁ KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
22 Grzegorz Krysiak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
23 Andrzej Przybysz Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
24 Barbara Tatara Kobiety Kobieta Opłacony
25 Robert Kaczorek Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
26 Aleksanda Borządek Legia Run Club Kobiety Kobieta Opłacony
27 Włodzimierz Konwerski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
28 Roman MAREK IPN Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
29 KRZYSZTOF ZDRODOWSKI Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
30 Dorota Suknarowska Ekipa Porka Kobiety Kobieta Opłacony
31 Marek Suknarowski Ekipa Porka Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
32 Agata Abramska Kobiety Kobieta Opłacony
33 konrad lenart Kolarski.eu Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
34 Wiesława Higersberger Kobiety Kobieta Opłacony
35 Piotr Kunka Team ZabieganeDni Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
36 Lidia Bodaszewska Kolorowa Drużyna Nessi Kobiety Kobieta Opłacony
37 Magdalena Michalak BBKTS Kobiety Kobieta Opłacony
38 wojciech syrocki Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
39 Jakub Lubianiec Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
40 Monika Szczepankowska 23.BLT Kobiety Kobieta Opłacony
41 Bartłomej Śliwiński Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
42 Mirosława Smoczyk Kobiety Kobieta Opłacony
43 Joanna Jóśk Biegam Bo Lubię Ząbki Team Kobiety Kobieta Opłacony
44 Aneta Nowak Kobiety Kobieta Opłacony
45 Artur Żochowski Warsaw Run Club Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
46 Aga Kacprowicz Kobiety Kobieta Opłacony
47 Agnieszka Rutkowska BiegamBoLubieZąbkiTEAM Kobiety Kobieta Opłacony
48 Angelika Zakabłukowska Kobiety Kobieta Opłacony
49 Artur Zakabłukowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
50 Anna Szydłowska Kobiety Kobieta Opłacony
51 Magdalena Prędka Ola Team Kobiety Kobieta Opłacony
52 Ewa Landgren Kobiety Kobieta Opłacony
53 Wioleta Sikorska Kobiety Kobieta Opłacony
54 Mariusz Kusznerczuk Kobiety Kobieta Opłacony
55 Anna Sobczak Hard Runners Iwiczna Team Kobiety Kobieta Opłacony
56 PIOTR GRABOWSKI REMBERTÓW TEAM Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
57 Bogusław Sobczak Hard Runners Iwiczna Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
58 Rafał Jasikowski Biegam bo lubię Ząbki Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
59 Krzysztof Stencel Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
60 Aleksandra Żebrowska Kobiety Kobieta Opłacony
61 Aleksandra Szafrańska Rozbiegany Piastów Kobiety Kobieta Opłacony
62 Joanna Jacques Warszawa Kobiety Kobieta Opłacony
63 Karolina Melska Kobiety Kobieta Opłacony
64 Piotr Grzelczyk BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
65 Agnieszka Łęcka Kobiety Kobieta Opłacony
66 Agnieszka Krzeminka Kobiety Kobieta Opłacony
67 Renata KACZOR 1970 Kobiety Kobieta Opłacony
68 Izabela Majcher Aktywna Warszawa Kobiety Kobieta Opłacony
69 Bogdan Kowalczyk Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
70 Elżbieta Piotrowska-Krzak Kobiety Kobieta Opłacony
71 Szczepan Thomas Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
72 Mariusz Suchodolski Trucht Tatchomin Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
73 Agnieszka Nowak Wkurw_team Kobiety Kobieta Opłacony
74 Monika Buczak Haśki [brak] Kobieta Opłacony
75 Piotr Roguski Haśki [brak] Mężczyzna Opłacony
76 Małgorzata Wilczyńska Kobiety Kobieta Opłacony
77 Grzegorz Jarosz 1982 Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
78 Mirosław ARTYSZUK Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
79 Anna Wojewódzka WOJEWÓDZCY TEAM Kobiety Kobieta Opłacony
80 Dariusz Frąckiewicz Biegam Na Tarchominie Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
81 Paweł Kałeniuk Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
82 Eugeniusz Karmiłowicz Private Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
83 Jacek Węclewski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
84 Donata Bieniecka Kobiety Kobieta Opłacony
85 Aneta Dębska Kobiety Kobieta Opłacony
86 Bartosz Tomaszewski NeonTeam Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
87 Jagoda Janiszewska Kobiety Kobieta Opłacony
88 Barbara Kolasa Klub J.Słowackiego Kobiety Kobieta Opłacony
89 Andrzej Kolasa Klub J.Slowackiego Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
90 Daniel Landgren Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
91 Anetta Orlicka 1971 Kobiety Kobieta Opłacony
92 Monika Gańska-Karamon Biegam Kobiety Kobieta Opłacony
93 Anna Polińska Kobiety Kobieta Opłacony
94 Ewa Anna Danielek Reebok Run Crew Kobiety Kobieta Opłacony
95 Magdalena Kądzielska Kobiety Kobieta Opłacony
96 Maciej Kazubek Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
97 ADAM PIERAŃSKI Vege Runners Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
98 Konrad Różycki Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
99 Mirosław Pułkowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
100 Patrycja Pułkowska Kobiety Kobieta Opłacony
101 Maciej Bąk ORANGE POLSKA Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
102 Sara Grabowska-Tofel Biegam Bo Lubię Ząbki Team Kobiety Kobieta Opłacony
103 Robert Stachelski DĄBROWSKI TEAM Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
104 Tomasz Roszkowski Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
105 Ewa Regulska Kobiety Kobieta Opłacony
106 Natalia Filipowicz Kobiety Kobieta Opłacony
107 Renata Łukasiewicz Kobiety Kobieta Opłacony
108 ZBIGNIEW RODAK Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
109 Robert Zagórny MBM Halinów Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
110 Jerzy Rulak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
111 Katarzyna Karasiewicz Kobiety Kobieta Opłacony
112 Marta Frankel- Dominik Akademia Walki Kobiety Kobieta Opłacony
113 Joanna Głębocka-Roszczyk SBRT, RDB Kobiety Kobieta Opłacony
114 Dorota Gawrych - Kobiety Kobieta Opłacony
115 Beata Gawrylak Zumbiary Kobiety Kobieta Opłacony
116 Agnieszka Modras Bank Pocztowy Kobiety Kobieta Opłacony
117 Wojciech Dąbrowa Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
118 Andrzej Lamenta Trener24h.com.pl Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
119 Jarosław Woliński Łazienki Królewskie Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
120 Łukasz Draszawka Power Training Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
121 Zenon Kłósek Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
122 Daniel Skrzypiec Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
123 Robert Rybarczyk Orange Polska Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
124 Konrad Samborski Vege Runners Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
125 Agnieszka Słonecka Kobiety Kobieta Opłacony
126 Monika Głowacka Kobiety Kobieta Opłacony
127 Adam Pluszka Vege Runners Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
128 Michał Romanowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
129 Sebastian Mróz Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
130 Adam Olszewski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
131 Jacek Walac Dogoń Grodzisk Mazowiecki Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
132 Walac Anna Dogoń Grodzisk Mazowiecki Kobiety Kobieta Opłacony
133 Krzysztof Charchula Izabelin na start Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
134 Bogusław Sawicki Kondycja Piaseczno Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
135 Grzegorz SIOCH DZIKIE SKRZYDŁO Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
136 Małgorzata Kozłowska-Sawicka Kondycja Piaseczno Kobiety Kobieta Opłacony
137 Jerzy Marszałek Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
138 Zbigniew Zur Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
139 Magdalena Szymczyk Kobiety Kobieta Opłacony
140 Krystyna Rzymowska Kobiety Kobieta Opłacony
141 monika sobotka Dzikie Skrzydło Kobiety Kobieta Opłacony
142 Marta Jastrzębska-Majak Naprzód Młociny Kobiety Kobieta Opłacony
143 Ewa Sierzputowska Kobiety Kobieta Opłacony
144 Katarzyna Muraszew - Dąbrowska Dzikie Skrzydło Kobiety Kobieta Opłacony
145 Damian Sucholewski Kondycja Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
146 Jacek Przepióra MRW Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
147 Olga Zaremba Kobiety Kobieta Opłacony
148 Agnieszka Orłowska Kobiety Kobieta Opłacony
149 Ewa Hawryluk-Stasiak Kobiety Kobieta Opłacony
150 Karolina Sajewska Kobiety Kobieta Opłacony
151 Dorota Hardej Kobiety Kobieta Opłacony
152 Lilla Zur Kobiety Kobieta Opłacony
153 Jacek Dziekonski MaratonyPolskie.pl Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
154 Małgorzata Gasek Tuptuś Otwock Kobiety Kobieta Opłacony
155 Katarzyna Girzyńska Kobiety Kobieta Opłacony
156 Radosław Kądziela Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
157 Katarzyna Kostera Vege Runners Kobiety Kobieta Opłacony
158 Tomasz Kostera Vege Runners Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
159 Konrad Zdunek - Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
160 Jacek Duda Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
161 Małgorzata Sikorska-Bienias Kobiety Kobieta Opłacony
162 Arkadiusz Drozd Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
163 Klementyna Michalska Kobiety Kobieta Opłacony
164 Jolanta Bednarska Kobiety Kobieta Opłacony
165 Igor Zbrzeźniak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
166 Radosław Kwaśnicki Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
167 Dorota Szrejder Kobiety Kobieta Opłacony
168 Robert Hipp Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
169 Remigiusz Jankowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
170 Wojciech Załęski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
171 Rafał Mamczys Aneta Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
172 Aneta Mikołajek Rafał Team Kobiety Kobieta Opłacony
173 Magdalena Różańska Kobiety Kobieta Opłacony
174 Hubert Kotkiewicz Crrossfit GCW Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
175 Marcin Wojewódzki EOJEWÓDZCY TEAM Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
176 Mirosław Mielniczuk Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
177 Michał Szczygieł Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
178 Marcin Marczewski RESILIA BEMOWO Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
179 Marcin Stołowski 10 Wpsam Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
180 Piotr Świstak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
181 Tomasz Smykowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
182 Iwona KIERMASZ SIKORSKI Pani Kobiety Kobieta Opłacony
183 Ewa Bandurska Kobiety Kobieta Opłacony
184 DagmaraLewandowska AdidasRunnersWarsaw Kobiety Kobieta Opłacony
185 Aleksandra Brzósko Kobiety Kobieta Opłacony
186 Ula Bardadyn Kobiety Kobieta Opłacony
187 Jarosław Rudnik Zabiegany Wołomin Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
188 Izabela Brzęczek Kobiety Kobieta Opłacony
189 Sylwia Padzik Kobiety Kobieta Opłacony
190 Marcin Sidwiński Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
191 Karolina Soćko Kobiety Kobieta Opłacony
192 Anna Wielądek Kobiety Kobieta Opłacony
193 Mariola Tomaszewska 1968 Kobiety Kobieta Opłacony
194 Aguś Maron Adidas Runners Warsaw / Jack team Kobiety Kobieta Opłacony
195 Jacek Maron Adidas Runners Warsaw / Jack team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
196 Olga Chrzanowska Kobiety Kobieta Opłacony
197 Paweł Chrzanowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
198 IWONA SITAREK PKO Bank Polski Kobiety Kobieta Opłacony
199 paulina bujno Kobiety Kobieta Opłacony
200 Paweł Grzegorek Kingrunner Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
201 Beata Tronowska Jack Team / Adidas Runners Warsaw Kobiety Kobieta Opłacony
202 Marek Tronowski Jack Team / Adidas Runners Warsaw Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
203 Beata Oknińska Kobiety Kobieta Opłacony
204 Paweł Szczerbicki Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
205 Dariusz Burdach Jack Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
206 Jolanta Stokłosa z Policja Kobiety Kobieta Opłacony
207 Anna Misiak Kobiety Kobieta Opłacony
208 Elżbieta Adamczyk Kobiety Kobieta Opłacony
209 Aleksandra Stuczyńska Alior Bank Kobiety Kobieta Opłacony
210 Teresa Żywek Tripower Kobiety Kobieta Opłacony
211 Joanna Włodarz Drużyna Pierścienia Kobiety Kobieta Opłacony
212 Michał Włodarz Drużyna Pierścienia Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
213 Joanna Delimat Kobiety Kobieta Opłacony
214 Klara Wołowska Kobiety Kobieta Opłacony
215 Joanna Gasek Kobiety Kobieta Opłacony
216 Rachela Krzywodajć Kobiety Kobieta Opłacony
217 Jarosław Chrabałowski Warszawiaky Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
218 Ewa Paprocka Kobiety Kobieta Opłacony
219 Paweł Bojar Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
220 Monika Kowalska-Bojar Kobiety Kobieta Opłacony
221 Tomasz Sypniewski Emo Oi Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
222 Ryszard Król Lublin Biega Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
223 Bożena Kisielewicz Gang Endorfin Kobiety Kobieta Opłacony
224 Katarzyna Krawczyk Kobiety Kobieta Opłacony
225 Adam Kubicki 1988 Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
226 Hanna Różycka Kobiety Kobieta Opłacony
227 Iwona Kochman Vege Runners Kobiety Kobieta Opłacony
228 Katarzyna Janiec Kobiety Kobieta Opłacony
229 Jens Christensen Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
230 Agnieszka Matenko Kobiety Kobieta Opłacony
231 Filip Hewelke Mbc Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
232 Marek Hewelke Sosik Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
233 Magdalena Mroczek Kobiety Kobieta Opłacony
234 Łukasz Jackiewicz Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
235 Katarzyna Balcerzak-Jałtuszewska Kobiety Kobieta Opłacony
236 Piotr Wiaderek Pędzące Żółwie Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
237 Basia Okorska Bombinska PKO BP SA Kobiety Kobieta Opłacony
238 Natalia włazałek Kobiety Kobieta Opłacony
239 Rafał Woźnica Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
240 adam biernacki łódź/Warszawa Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
241 Angela Kołowiecka-Wilkos Kobiety Kobieta Opłacony
242 Meyer Marcin Legia Run Club Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
243 Izabela Kondracka - Meyer Kobiety Kobieta Opłacony
244 Andrzej Chojnowski Biegam Na Tarchominie Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
245 Bartosz Falkowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
246 Aneta Lewenda-Falkowska T-mobile sport team Kobiety Kobieta Opłacony
247 Mariusz Jacek Kamionowski Morsy Ostrołęka Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
248 Wioletta Osuchowska PKO BP SA Kobiety Kobieta Opłacony
249 Anna Raczyńska Kobiety Kobieta Opłacony
250 Radosław Jabłonka DZIADY OCR Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
251 Morgana Krug Kobiety Kobieta Opłacony
252 Anna Wójtowicz Kobiety Kobieta Opłacony
253 Blanka Cabańska Markowi Biegacze Kobiety Kobieta Opłacony
254 Natalia Marczak Makabi Warszawa Kobiety Kobieta Opłacony
255 Krzysztof W.Panek Makabi Warszawa Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
256 Robret Wasilewski COP-DKP Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
257 Łukasz Lepka Coca-Cola Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
258 Agnieszka Cyrocka Markowi Biegacze Kobiety Kobieta Opłacony
259 Karolina Bielec Fitness Club Champfit Rembertów Kobiety Kobieta Opłacony
260 Agnieszka Włodarczyk Grażynki OCR Kobiety Kobieta Opłacony
261 Hubert Smoczyk Warszawski Zaułek Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
262 Magdalena Galińska Warszawski Zaułek Kobiety Kobieta Opłacony
263 Joanna Konkowska-Szymańska Dzikie Skrzydło Kobiety Kobieta Opłacony
264 Małgorzata Bujar-Misztal Kobiety Kobieta Opłacony
265 Kinga Kołodziejczak Accenture Kobiety Kobieta Opłacony
266 Marek Żywień Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
267 Małgorzata Leonarska Kobiety Kobieta Opłacony
268 Łukasz Smuga CSWLąd Poznań Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
269 Ola Bielecka Kobiety Kobieta Opłacony
270 Katarzyna Ochnik Tiramisu! Kobiety Kobieta Opłacony
271 Jakub Urban Courir Entre Amis Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
272 Krzysztof Bienias Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
273 Monika Solarska Dogoń Grodzisk Mazowiecki Kobiety Kobieta Opłacony
274 Adam Łukasiak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
275 Jakub Kulesza Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
276 Jolanta Gawłowska Kobiety Kobieta Opłacony
277 Katarzyna Chalupczynska Kobiety Kobieta Opłacony
278 Mariusz Kolenda Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
279 Katarzyna Matejak Kobiety Kobieta Opłacony
280 Marta Kolenda Kobiety Kobieta Opłacony
281 Rafał Czyżewski Aktywni Grójec Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
282 Kinga Rongers-Sobolewska Kobiety Kobieta Opłacony
283 Emilia Jędrej Kobiety Kobieta Opłacony
284 Piotr Petlak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
285 Marek Wróblewski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
286 Wiesław Grudek Grudki Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
287 Tomasz Szewczyk Naprzód Młociny Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
288 Olga Jagodzińska Warsaw Run Club Kobiety Kobieta Opłacony
289 Maciej Miszczak e-point S.A. Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
290 Ewa Bodio-Ziółkowska TriMarchewka Kobiety Kobieta Opłacony
291 Przemek Szramowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
292 Michał Szymański LegiaRunClub Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
293 Izabella Kalbarczyk Kobiety Kobieta Opłacony
294 JÓZEF HIGERSBERGER Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
295 Julia Piekarska Kobiety Kobieta Opłacony
296 Jarek Badowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
297 TOMASZ SKOBEL Błasiu Team Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
298 Radek Kołodziej APOSTOŁOWIE TRX Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
299 Teresa Mikoś Kobiety Kobieta Opłacony
300 Roman Mikoś Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
301 Phung Thi Ngoc Kobiety Kobieta Opłacony
302 Paweł Długaszek 2 Kochr Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
303 Karolina Monarcho Kobiety Kobieta Opłacony
304 Sebastian Prachnio Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
305 Michał Sołtysiak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
306 Ewa Rakowska Lipiec Running Team Kobiety Kobieta Opłacony
307 Adrian Cieszkowski Muaythai Kingdom Rafał Simonides Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
308 Krzysztof Cieszkowski Muaythai przeciw narkotykom Rafał Simonides Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
309 Ryszard Wojciechowski Kuźnia Triathlonu Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
310 Jacek MUCHA MON Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
311 Czarek Górski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
312 Klaudia Wojciechowska Team ZabieganeDni Kobiety Kobieta Opłacony
313 Iza Banach-Kubik Kobiety Kobieta Opłacony
314 Franciszek Zalewski Tuptuś Otwock Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
315 Adriana Slawinska Kobiety Kobieta Opłacony
316 Mikołaj Kozak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
317 Katarzyna Pacholicka Kobiety Kobieta Opłacony
318 Mateusz Tofel Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
319 Grzegorz Kowalczyk YNWA Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
320 Martyna Kowalczyk YNWA Kobiety Kobieta Opłacony
321 Andżelika Litke Kobiety Kobieta Opłacony
322 Artur Kulikowski Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
323 Marek Kozłowski Mińsk Mazowiecki Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
324 Piotr Wiszowaty 2kochr grupa biegowa Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
325 Jacek wierzbicki Mkb DREPTAK Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
326 Agnieszka Dogoń Grodzisk Mazowiecki Kobiety Kobieta Opłacony
327 Piotr Lisowski Biegnij z ProService Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
328 Marcin szczesny Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
329 Bogdan Piątek LECHICI Zielonka Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
330 Anna Walendzik Kobiety Kobieta Opłacony
331 Jacek Orych Markowi Biegacze Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
332 Mariusz Domagała Tuptuś Otwock Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
333 Beata Szafran 1977 Kobiety Kobieta Opłacony
334 Marcin Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
335 Agnieszka Aleksandruk-Dutkiewicz Kobiety Kobieta Opłacony
336 Dominik Kiljanczyk Tarczynski Klub Biegowy Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
337 Kamil Dudek Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
338 Anna Buchowiecka Kobiety Kobieta Opłacony
339 Michał Polak Mężczyźni Mężczyzna Opłacony
[brak] Barbara Kosiorek Kobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Owczarek Kobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Czyż Yogi team - wściekłe jamniory Kobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamila Woźniak Kobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Pawłowska-Cyprysiak Kobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] KOSIOREK Jerzy Mężczyźni Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Juskowiak-Rolak Kobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Motyczyński Markowi Biegacze Mężczyźni Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Pawełas Kobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Cybulski Mężczyźni Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ryszard Wojciechowski Kuźnia Triathlonu Mężczyźni Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławomir Kuliński Mężczyźni Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Duda RaceFighter Mężczyźni Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Stempel Marysin Wawerski Biega Mężczyźni Mężczyzna Nieopłacony