Biegu Niepodległości im. Generała Wiktora Jarosza-Kamionki - dzieci - 2 km

Data
07.07.2018
Godzina
14:00
Miejscowość
Pawłosiów
Typ zawodów
Bieg
Dystans
2 km

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Maja Kłopot Zespół Szkół w Pawłosiowie 2006 Kobieta Opłacony
2 Patrycja Kobylarz Zespół Szkół w Pawłosiowie 2006 Kobieta Opłacony
3 Oskar Winiarz Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2007 Mężczyzna Opłacony
4 Julia Kulikowska Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2007 Kobieta Opłacony
5 Kaja Kasperska Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2007 Kobieta Opłacony
6 Paweł Aleksander Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2007 Mężczyzna Opłacony
7 Aurelia Winiarz Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2005 Kobieta Opłacony
8 Patrycja Motyka Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2005 Kobieta Opłacony
9 Bartosz Pajda Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2008 Mężczyzna Opłacony
10 Igor Szatan Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2006 Mężczyzna Opłacony
11 Amanda Przybek Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2007 Kobieta Opłacony
12 Miłosz Wróbel 2007 Mężczyzna Opłacony
13 Aleksandra Wróbel 2010 Kobieta Opłacony
14 MAGDALENA KWAŚNIEWSKA 2005 Kobieta Opłacony
15 Jagoda Siwoń 2004 Kobieta Opłacony
16 Jakub Kontek MKS Wierzbna 2005 Mężczyzna Opłacony
17 Wiktoria Stolarska 2004 Kobieta Opłacony
18 Michał Maciąga Zespół Szkół w Pawłosiowie 2006 Mężczyzna Opłacony
19 Jacek Bereza Zespół Szkół w Pawłosiowie 2005 Mężczyzna Opłacony
20 Adrian Morąg Zespół Szkół w Pawłosiowie 2005 Mężczyzna Opłacony
21 Wiktoria Wilczak Zespół Szkół w Pawłosiowie 2003 Kobieta Opłacony
22 Aleksandra Wojdyła Zespół Szkół w Pawłosiowie 2007 Kobieta Opłacony
23 Klaudia Boratyn Szkoła Wierzbna 2004 Kobieta Opłacony
24 Kacper Barszczak Zespół Szkół w Pawłosiowie 2004 Mężczyzna Opłacony
25 Marlena Kasperska Zespół Szkół w Pawłosiowie 2007 Kobieta Opłacony
26 Kacper Wańkowicz Zespół Szkół w Pawłosiowie 2007 Mężczyzna Opłacony
27 Natalia Dubiel Zespół Szkół w Pawłosiowie 2004 Kobieta Opłacony
28 Szymon Krokos Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2009 Mężczyzna Opłacony
29 Ewa Chmiel 2009 Kobieta Opłacony
30 Mateusz Aleksander Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2009 Mężczyzna Opłacony
31 Magdalena Ciupińska 2004 Kobieta Opłacony
32 Zuzanna Mucha Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2009 Kobieta Opłacony
33 Karol Wyczawski Szkoła Podstawowa Wierzbna 2005 Mężczyzna Opłacony
34 Kamil Sebastyanka 2007 Mężczyzna Opłacony
35 MILENA DUBANIK 2009 Kobieta Opłacony
36 KRYSTIAN DUBANIK 2008 Mężczyzna Opłacony
37 DARASZ KONRAD 2009 Mężczyzna Opłacony
38 Karol trojanowski 2006 Mężczyzna Opłacony
39 Jakub trojanowski 2006 Mężczyzna Opłacony
40 Miłosz Misiąg 2007 Mężczyzna Opłacony
41 Filip Misiąg 2003 Mężczyzna Opłacony
42 Bartłomiej Szawan 2009 Mężczyzna Opłacony
43 AMELIA SANOCKA SKOLA PODSTAWOWA RADYMN0 2009 Kobieta Opłacony
44 Jakub Teper ZS Pawłosiów 2004 Mężczyzna Opłacony
45 Milena Podolak Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim 2009 Kobieta Opłacony
46 Radosław Wojdyła Szkoła Pawlosiów 2010 Mężczyzna Opłacony
47 Miłosz Kaczmarz ZS Pawłosiów 2010 Mężczyzna Opłacony
48 FABIAN DRABIK MKS WIERZBNA 2007 Mężczyzna Opłacony
49 Maciej Potoczny Zespół szkół w Pawłosiowie 2004 Mężczyzna Opłacony
50 Milena Kotkowska 2005 Kobieta Opłacony
51 Franciszek Piętnik 2008 Mężczyzna Opłacony