Wirtualny Bieg Wiosenny " Wiosenna Piąteczka " - Wirtualny Bieg Wiosenny " Wiosenna Piąteczka "

Data
05.04.2020
Godzina
23:30
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
2 KRYSTYNA BARTOSIK 1958 Kobieta Opłacony
3 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
4 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
5 iza Pływaczyk 1980 Kobieta Opłacony
6 Andrzej Łampika 1948 Mężczyzna Opłacony
7 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
8 Łukasz Dudkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
9 Konrad Pucułek 1989 Mężczyzna Opłacony
10 alicja reda NW CZŁAPSKI TEAM 1960 Kobieta Opłacony
11 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
12 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 Mężczyzna Opłacony
13 Marta Dzięgielewska 1983 Kobieta Opłacony
14 Marta Kurpas 1992 1992 Kobieta Opłacony
15 Jacek Fajfer 1960 1960 Mężczyzna Opłacony
16 Wiktoria Borawska Mała Lady Pank 1999 Kobieta Opłacony
17 Anna Flak-Wancerz TTC 1984 Kobieta Opłacony
18 Anna Borawska Mała Lady Pank 1977 Kobieta Opłacony
19 Mateusz Cybulski 1991 Mężczyzna Opłacony
20 Monika Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
21 Marcin Domański 1992 Mężczyzna Opłacony
22 Renata Stasiak-Betlejewska ROZBIEGANI z PCz 1976 Kobieta Opłacony
23 Mateusz Wronski-Tusik MKS LIMANOVIA 1973 Mężczyzna Opłacony
24 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
25 Agnieszka Firaza 1985 Kobieta Opłacony
26 Renata Zielińska WillaRubin 1967 Kobieta Opłacony
27 Beata Grachel 1970 Kobieta Opłacony
28 Mateusz Wronski-Tusik MKS LIMANOVIA 1973 Mężczyzna Opłacony
29 Monika GABRYŚ 1981 Kobieta Opłacony
30 Beata Korejwo 1969 Kobieta Opłacony
31 Patryk Gronowski 1983 Mężczyzna Opłacony
32 Milena Lisiewska Osoba prywatna 1984 Kobieta Opłacony
33 Anna Michniacka-Matecka 1989 Kobieta Opłacony
34 Stefanie Friedrich #CałyWyźrałBiega 1989 Kobieta Opłacony
35 Renata Krugiolka Aktywnie w pniewach 1985 Kobieta Opłacony
36 Dorota Polowczyk 1974 Kobieta Opłacony
37 Wojciech Oczkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
38 Ewa Korzemska Iron Ladies Żyrardów 1964 Kobieta Opłacony
39 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
40 Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Opłacony
41 Maciek Jaworski Street Run Radom 1995 Mężczyzna Opłacony
42 Katarzyna Butowska IPLK lek. stom. Katarzyna Butowska 1982 Kobieta Opłacony
43 Piotr Zieńczuk 1976 Mężczyzna Opłacony
44 Jarek Smolski 1978 Mężczyzna Opłacony
45 Małgorzata Leszko-Bąk 1986 Kobieta Opłacony
46 Elżbieta Jania 1991 Kobieta Opłacony
47 Kamil Olejniczak 1999 Mężczyzna Opłacony
48 Lucyna Gogol 1968 Kobieta Opłacony
49 Dariusz Ciuraszkiewicz 1965 Mężczyzna Opłacony
50 Grzegorz Urgacz INTERTALENT 1973 Mężczyzna Opłacony
[brak] Marta Sarosiek 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Sztandera 1988 Kobieta Opłacony